Home / İnternet / TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİĞİN BİRLEŞİMİ

TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİĞİN BİRLEŞİMİ

İnsanların tüm dünya üzerinde kullandıkları güvenlik önlemleri, önlem alınacak durumlara karşı değişiklik gösterebilmektedir. Bu durum karşısında genellikle en çok kullanılan güvenlik aracı bariyer olmaktadır. Bariyerler özellikle araçların geçişini önlemek için kullanılmakta ve her türlü aracı engelleyici nitelikte olmaktadır. Bu durum ile pek çok araç güvenlik için gerekli kurallara uymak zorunda kalmaktadır.

Güvenliğin en çok uygulandığı alanlardan birisi olan TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİĞİN BİRLEŞİMİ yollarda araç geçişine engel olabilecek ve uzun süreli kullanılabilecek olan mantar bariyer istenildiği zaman araç geçişine izin vermek için özel dizayn edilmiş yapısı sayesinde izin verilmesi halinde aşağı inerek yolu geçişe uygun bir hale getirmektedir. Mantar bariyerler özellikle ülkemizde yayaların kullanım alanlarında araç trafiğinin yasaklandığı bölgelerde kullanılmaktadır. Bankalara para aktarırken yada dükkanlara eşya geldiği zamanlarda bu bariyerlerin araçların girişine izin vermesi için özel bir motor sistemi olan bu bariyerler uzaktan kontrol edilebildiği için istenildiği zaman yerin altındaki bölmesine inerek araç geçişine izin vermektedir. Bu durum ile sağlanacak olan kolaylık bir çok alanda kullanılmaktadır. Mantar otomatik kapı bariyerlerin araçları durdurucu etkisinin yanı sıra herhangi bir çarpma esnasında tekrar kullanıma uygun olması bu bariyerlerin tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu bariyerler birli olarak yada 5 e kadar çoklu olacak şekilde üretimi yapılabilmektedir. Bu bariyerlerde kullanılan klima motoru sayesinde oldukça sessiz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Tek parça silindirik yapısı sayesinde çarpmalara karşı mukavemeti oldukça yüksek bir özelliğe sahip olmaktadır. Mantar bariyerlerin üretiminde 220 volt yada 380 volt olmak üzere iki seçeneği bulunabilmektedir. Özellikle mantar bariyerlerin yüksekliği 50cm olmasına karşın istenildiği taktirde istenilen ebatta üretimi yapılabilmektedir.

Son yıllarda artan teknoloji ile bir çok insan ve işletme otomatik kapı tercihini artırmaktadır. Kullanılan otomatik kapılar sağladığı güvenlik önlemleri ile bir çok açıdan insanların güvenliğini son seviyede koruyacak bir etkiye sahip olmaktadır. Bu durum ile sağlanan avantaj otomatik kapıların tercih edilmesini sağlamaktadır. Mantar bariyer  İstenildiği zaman tek yada çift taraflı olarak açılması sağlanabilen bu kapılar istenildiği zaman ise oldukça kolay bir şekilde kapatılabiliyor. Hiçbir şekilde açılması mümkün olmayan bu kapılar hırsızlıkların büyük bir kısmında engelleyici faktör olarak tespit edilmiştir. Tüm bu ürünler profesyonel ekipler tarafından hazırlanan en kaliteli halleri ile web adresinde mevcut olmaktadır.

About admin

Check Also

Google Play den Para kazanma

Son zamanlarda android ve ios işletim sistemli telefonlarda Google Play herkesin ilgisini çeken ve gerçekten ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir