Home / Bilgisayar / Samsung’un Akıllı Fotoğraf Makinesi WB350F

Samsung’un Akıllı Fotoğraf Makinesi WB350F

En özel anlarınızı sonsuza dek saklamak ve eşsiz fotoğraflar çekip o an paylaşmanızı sağlayan , göz kamaştıran şıklığı ve tam teşekkürlü donanımıyla, “Samsung WB350F Smart Camera” sizin amaçlı ideal bir seçim .

En son teknolojik ögelerle donatılmış bu akıllı fotoğraf makinesi, “21x optik zoom” özelliği ve 23 mm’lik lensiyle, derinlik ve detayı ön planda tutması sayesinde insanlar için ideal bir fikir açısı sağlıyor.

Yeni WB350F, alıcı 16MP BSI CMOS sensöre de sahip bu özelliği sayesinde, düşük ışıklı ortamlarda dahi flaş kullanma ihtiyacını yok ediyor .

Samsung WB350F, yepyeni NFC ve Wi-Fi bağlantı nitelikleri yardımıyla , çektiği fotoğrafları hemen paylaşmayı tercih eden insanlar için çok ideal bir fotoğraf makinesi olduğunu söyleyebilirim. Samsung’un en son teknolojisi olan “Tag&Go” sistemine sahip  WB350F, 2 cihazın birbirine dokunmasıyla akıllı telefonlara hızlı ve kolayca bağlanabiliyor. Cihazın “Photo Beam” özelliği, kamerada görüntülenen fotoğrafları hemen akıllı telefona aktarırken, “Auto Share” ile de görseller çekildikleri anda  yedekleniyor.

Kullanıcılar, bir diğer akıllı özellik Mobil Bağlantı / Mobile Link ile akıllı telefonlarına kopyalamak istedikleri fotoğrafları seçebiliyor ve görsel dosyalarını kolayca organize edebiliyor. “Remote View Finder/ Mobil Vizör” modunda ise akıllı telefonlar, WB350F’yi kontrol edebiliyorlar. Bununla Birlikte cihaz üzerinden fotoğraf ve videolarınızı direk olarak Dropbox’a yedeklemeniz için çok büyük olanaklar sağlıyor. Video konusunda da kendisini oldukça kanıtlamış olan Samsung WB350F, saniyede 30 kare ile Full HD çekim yapabiliyor. 75,0 mm (3 ” ) hVGA hibrit dokunmatik LCD ekranıyla çekilen görsellerin en güzel ortamda izlenmesini imkanı sunan cihaz, kolay arayüzü ile kullanıcıların hiç bir şekilde zorluk yaşamamasını sağlıyor.

Samsung WB350F, resimlerini çabuk bir biçimde cihaz üzerinden düzenlemeyi(fotoğraf üzerinde değişiklik yapmayı) tercih eden insanlar için “Smart Mode” diye bir alternatif  sunuyor. “İkili çekim” gibi bir çok çekim moduna sahip olan WB350F insanlara güzel fotoğraflar çekmesini olanak sağlamakla beraber, eğlenceli fotoğraflar da cekmesine olanak sağlıyor.

Sonuç olarak Samsung firması “WB350F” akıllı fotoğraf makinesi ile sizlere daha kolay, estetik ve şık görünümlü bir makine sunuyor. Açıkçası ilk olarak gördüğümde çok ön yargılı davranmıştım ama inceleme fırsatı bulunca cihazın özelliklerinin çok iyi olduğunun farkına vardım.

About admin

Check Also

Casus program veya casus yazılım

Casus program veya casus yazılım denildiğinde isimlerinden de çağrışım yaptığı üzere kullanıldıkları bilgisayar veya akıllı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir