Home / İnternet / GOOGLE VE PLUS

GOOGLE VE PLUS

Şu an Dünyanın önde gelen aranma motoru ne internetin anahtarı konumunda olan google, bu ana kadar yaptığı çalışmalar ve verdiği hizmetler ile insanların karşısına yeni projeler ile çıkma hazırlığındadır. Seo olarak insanlara nerede ise kusursuz bir hizmet sunan google arama motoru, bu atmaya hazırlandığı son adımlar sayesinde çok kitleli bir sosyal paylaşım ağı kurma çalışması içine girmiştir. Google earth ve google maps gibi içinde pek çok sistemi barındıran bu SEO bünyesinde bulunan katkılı programların da sayesinde, yep yeni bir oluşum ile insanların karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. Geçmişte yaşadığı ve istediği başarıyı kazanamadığı buzz gibi sistemlerden de gereken dersi çıkaran bu gelişmiş arama motoru, bu kez başarıya ulaşacak gibi görünüyor.

Elindeki mevcut imkânları kullanarak üyelerine çoklu ulaşım ve her türlü bilgi konusunda kolaylık sunacak olan sistemin tasarımının kısa zaman içinde tamamlanacağı söylenmektedir. Maps teknoloji sayesinde yer bilgisi de sunacak sistem ile 10 kişiye kadar insan ile aynı anda iletişim kurmanıza olanak sağlayacaktır. Bu gayretli çalışmalarında ne kadar başarılı olacağı merak konusu olan google plus hakkında otoritelerin ilk izlenimi olumlu olarak görünmektedir. Google nin bu el attığı sosyal paylaşım içinde, bu ana kadar büyük başarılara imza atmış olan Facebook ile de yapacağı nefes kesici mücadele de insanlar tarafından heyecan ile beklenmektedir. Bu arada google nin kazanacağı üye sayısının merak edilmesinin yanı sıra facebook sosyal paylaşım sitesinin de ne kadar üye kaybedeceği de şok büyük bir merak konusuna gelmiştir.

Bu işte branşlarında bir numara olan bu şirketlerin dikkat çekici yarışları herkes tarafından büyük bir dikkat ile takip edilirken, takipçilerin merakı ise bu uygulamaların kendilerine ne gibi avantajlar sunacağıdır. Eminim bu konuya cevap çok yakın zamanda gelecek ve bu sürecin ardından da pek çok yenilik ardı ardına yaşanacaktır.

About admin

Check Also

TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİĞİN BİRLEŞİMİ

İnsanların tüm dünya üzerinde kullandıkları güvenlik önlemleri, önlem alınacak durumlara karşı değişiklik gösterebilmektedir. Bu durum ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir